Przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie i pęcherz nerogenny a korzystanie z basenu u 11-miesięcznego dziecka

Witam. 11 miesiecy temu urodzilam chora coreczke. Zoska urodzila sie z przepuklina oponowo-rdzeniowa czego nastepstwem jest wodoglowie, pecherz nerogenny. Czy z moja coreczka moge chodzic na basen? Woda bardzo dobrze wplynie na jej rozwoj ruchowy ale nie wiem czy jak ten pecherz zareaguje.

Witam,
wiele mam zabiera swoje pociechy na basen mimo pęcherza naurogennego.
To jak zareaguje jest indywidualne, zależne od odporności. Często trzeba "po prostu" spróbować. Oczywiście w pierwszej kolejności niezbędna będzie konsultacja z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie