Przepuklina pachwinowa a częste oddawanie moczu i uczucie pełności brzucha
Czy przepuklina pachwinowa może dawac takie ojawy jak : częste oddawanie moczu ? uczucie pełnego brzucha ? dodam że gdy zaczynam więcej jeśc objawy sie nasilają czy mają one związek z przepukliną ?, nie jest ona bardzo duża . Mam kłopoty z jelitami częste biegunki i ból brzucha . usg i kolonoskopia nic nie wykazały . jak okresla sie wielkość przepukliny ? w pozycji stojącej jest prawie nie widoczna , dopiero po napieciu miesni widac małe wypuklenie wielkości "sliwki "

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Przeszczep od żywego dawcy a przeszczep od osoby zmarłej
Czym różni się przeszczep od żywego dawcy od przeszczepienia organu od osoby zmarłej? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - tej wielkości przepuklina nie powinna dawać objawów o których Pan pisze, szczególnie biegunki i bóle.
Prawdopodobnie cierpi Pan dodatkowo na zespół jelita nadwrażliwego.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków