Przepuklina pachwinowa a opalanie na solarium

witam mam pytanie czy mozna z przepuklina pachwinowa udac sie na solarium chodze na solarium rzadko aczkolwiekm czasamin z powodu czestych tzw potówek na plecach?pozdrawiam serdecznie

Proszę zadać to pytanie operatorowi , ja za mało wiem o chorobie bez zbadania Pana! Jeśli nie był Pan operowany -to proszę udać się do chirurga! A tak w ogóle - to solaria nie są sposobem leczenia potówek na skórze i są to urządzenia szkodliwe i niebezpieczne!!! Proszę koniecznie udać się do dermatologa!!! zż