Przepuklina pachwinowa i brak jądra

witam mam problem mam 20 lat iprzepukline pachwinowa od 2 lat a brak jadra od dziecinstwa prawdopodobnie jak mialem dwa latka to juzstwierdzono brak jadra jakiesa zagrozenia ile czasu trzeba lerzec na to wszpitalu czy mozna calkowicie wyzdrowiec prosze o odp

Przed zabiegiem koniecznie należy wykonać USG jamy brzusznej dla potwierdzenia / wykluczenia obecności jądra. Poza tym zabieg i gojenie po nim przebiega podobnie (ok 14 dni gojenie rany, ok 4 tyg stopniowo malejące dolegliwości bólowe; ok 8 tyg do podjęcia wysiłku fizycznego).

Witam proponuję laparoskopową operację przepukliny, od razu będzie można sprawdzić czy gdzieś w brzuchu nie ma tego niezstąpionego jądra. Ze szpitala można wyjść 2-3 dni po operacji, rana goi się około 10 dni, unikanie wysiłków 4 tygodnie. Pozdrawiam RH