Przepuklina pachwinowa u 3-letniego dziecka

Witam. Mam pytanie odnosnie zdrowia mojego synka. We wrzesniu konczy 3lata. Ze wzgledu na to ze sporo chorowal podajemy ribomunyl, tzn niedawno skonczyl 3tygodnie picia szczepionki. A od srody ma luzna kupke przynajmniej 2razy dziennie i slabszy apetyt. We srode byla tez goraczka 38,6. W przyszla sobote czyli za tydzien mamy umowiony zabieg na przepukline pachwinowa. Co robic? Odwolac? Jak pozbyc sie biegunki? Jak sprawdzic co jest przyczyna? Z gory dziekuje za pomoc

Radziłbym jeszcze odsunąć termin zabiegu na później i skonsultować się w sprawie obecnych objawów dziecka z pediatra prowadzącym. To on powinien po bezpośrednim badaniu podjąć dalsze czynności diagnostyczne i lecznicze.