Przepuklina pachwinowa według lekarza

Witam, dotychczas byłam u dwóch chirurgów, którzy zdiagnozowali u mnie przepuklinę pachwinową, jednakże zdjęcie USG, które zostało wykonane przez innego lekarza, radiologa wykazało, że nie widać przepukliny... Co powinnam teraz zrobić ?

Proponuję udać sie na wizytę kontrolna do chirurga , którego darzy Pani większym zaufaniem! Badanie USG nie zawsze jest w stanie pokazać obraz przepukliny w momencie badania! Równie ważny jest wywiad chorobowy oraz badanie przez chirurga!!! zż