Przepuklina pępkowa po ciąży a planowanie kolejnej ciąży

Witam po pierszym dziecku wyszla mi przepuchlina pepkowa 1.2 cm i rozejscie miesni na jeden palec Chcialabym w przyszlosci drugie dziecko czy lepiej z operowac teraz przepuchline czy poczekac Czy nie bedzie to grozne dla mojego zdrowia przekladanie w czasie operacji??

Witam , proszę zwrócić się do ginekologa , który prowadził poprzednią ciążę! To On powinien odpowiedzieć na Pani pytania!!! z.żurawski