Przepuklina tylno-lewoboczna paracentralna na głębokości 6mm

Przepuklina dotrzonowa Th11. Obniżenie wys. i intensywności sygnału tarcz międzykręg. Th12/L1 i L5/S1, odpowiadające zmianom degeneracyjnym. Przepuklina tylno-prawoboczna na głęb. 3mm na poziomie L4/L5, zwężająca otwór międzykręg.(stopień1). Przepuklina tylno-lewoboczna paracentralna na głęb. 6mm na poziomie L5/S1, modelująca worek oponowy, zwężająca zachyłek boczny lewy z kolizją z korzeniem nerwu rdze. S1 oraz zwężająca otwór międzykręg. lewy(stopień2,3) z kolizją z nerwem rdze. L5. Pomocy...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na liczne nieprawidłowości w obrębie piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który wdroży odpowiednie leczenie.