Przepuklina w odcinku piersiowym i lędźwiowym

Witam ! Wykryto u mnie przepukline w odcinku piersiowym i ledzwiowym najbardziej dokucza mi bol miedzy łopatkami i napiecie miesni pod lopatkami az do dolu a takze co jakis czas bol w odcinku piersiowym jestem po zastrzykach fizjoterapi i terapi manualnej nic nie pomoglo co mozna z tym dalej zrobic bol mija przy odpoczynku fizjoterapeuci twierdza ze to nie wina przepukliny bo sa one bardzo male nie wiem co moge z tym dalej zrobic ?

Niektóre problemy wymagają dłuższej pracy, kilka spotkać z fizjoterapeutą nie wystarczy. Może warto skonsultować się z innym fizjoterapeutą, gdyż jest wiele technik fizjoterapeutycznych.

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki