Przepuklina żołądka i wymioty po operacji usunięcia guza kątnicy

Witam, moja mama przeszła w styczniu operacje wycięcia guza katnicy (nienowotworowy), z zapaleniem otrzewnej, po 3 dniach od wypisu ze szpitala znów trafila na oddział z zapaleniem esicy i otrzewnej, tomograf wykrył duża przepukline żołądkową z przemieszczeniem 2/3 żołądka do klatki piersiowej- wypisana w stanie dobrym ale po 3 dniach zaczęły jej dokuczać wymioty i tak już prawie M-c, nic ja nie boli tylko wymiotuje wieczorami lub rano nic nie może jeść i słabnie a lekarze nie wiedza co robic

Nie istnieje leczenie przez internet - ja nie znam przebiegu operacji ani ich efektów-nie moge więc powiedzieć nic "mądrego"!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowna Pani - jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest niestety kolejny zabieg plastycznego zaopatrzenia przepukliny rozworu przełykowego.
Pozdrawiam serdzecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg