Przeraźliwy płacz u 11-miesięcznego dziecka

witam. mam 11 miesiecznego synka. od kilku tygodni budzi sie z przerazliwym placzem w nocy. zazwyczaj jest to godzina kolo 00:00, a później gdzieś okolo 04:00. praktycznie uspokoic go moga tylko moje ramiona. zazwyczaj dobrze przesypial noce. spal spokojnie. zupełnie nie wiem czym to jest spowodowane. martwię sie. prosze o rade, pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele. może ząbki? proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry