Przeraźliwy płacz w nocy u dziecka

Witam :) Moja 16 miesięczna córka co noc budzi się z przeraźliwym płaczem o 3 rano, drugi raz o 5, bardzo ciężko ją uspokoić. To nie jest płacz bólu tylko ewidentnie się czegoś boi... Nie wiem co robić bo trwa to już ponad 2 tygodnie... Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele, proponuje udac sie do lekarza pediatry, po rozmowie bedzie mozna okreslic w czym moze leżeć problem.