Przerośnięcie błony śluzowej pochwy, krwawienia i opóźnienia miesiączki

Witam ok 2,5 roku temu wykryto u mnie torbiel na jajniku 7cm.byłam umowiona miesiąc puzniej na zabieg usunięcia który się w rezultacie nie odbyła gdyż torbiel pekła lub się wchłoneła...mam ciągłe zaburzonia flory bakterynej pochwy zawsze jest to ujęte w wyniku cytologi czynniki infekcjne,zaburzenia flory bakteryjnej. Obecnie usg wykazalo torbiel 2cm oraz przerośniecie błony śluzowej pochwy,mniewam krwawienia oraz opóźnione miesiączki...Mój lekarz nie właczył żadnego leczenia zrobił tylko cytolog

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że warto jest wykonać badania hormonalne. Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa