Przerost mięśnia lewej komory, niedomykalność zastawki

Witam. Mam 29 lat i mam nacisnienie biore leki Nedan i Vanatex. Robilem niedawno echo serca. Jako ze pracuje za granica nie zdazylem z tym wynikikiem isc do Lekarza. Moje wyniki wygladaja tak: WYMIAR SERCA: AO23,LP30,LK47/33,PM K 13,TS9,PK31,PP. KURCZLIWOSC SERCA EF:65%.ZASTAWKI ZM: NIEDOMYKALNOSC , ZT: NIEDOMYKALNOSC , WNIOSKI: PRZEROST MIESNIA LEWEJ KOMORY. Czy leki ktore biore sa odpowiednio dobrane? Czy jestem bardzo chory? Mogl by ktos mi wyjasnic te wyniki. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Obraz echo przemawia za działaniem nadciśnienia tętniczego. a jakie są wartości ciśnienia tętniczego, sądzę, że może być konieczność modyfikacji leczenia. Prosze koniecznie udać się do lekarza kardiologa.