Przerwa pomiędzy zębami a odpowiednie działania

Witam mam33 lata i jeden wielki kompleks,mianowicie mam wielką przerwe między dwiema jedynkami,a na domiar złego obie są krzywe.Bardzo bym chciał coś z tym w koncu zrobić i w końcu nie wstydzić sie swojego uśmiechu... Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytani, czy i co moge z tym zrobić. pozdrawiam.

Alternatywą są licówki lub korony - jednak przy dużej przerwie między zębami takie zabiegi nie są praktykowane ze względu na zły efekt estetyczny ( zęby zostałyby bardzo poszerzone ).