Przerwa w stosowaniu leku Bonadea

Witam 3,5 miesiąca temu urodziłam syna przez cc.Z powodu braku miesiączki wybrałam się do lekarza ginekologa endokrynologa,bo choruje także na insulinooporność oraz pco.Lekarz przepisał duphaston na wywołanie miesiączki i tabletki antykoncepcyjne Bonadea,które zaczęłam brać od 1 dnia miesiączki. Miesiączka była dość obfita z uwagi na stwierdzone grube endometrium i trwała 18 dni.Stąd moje pytanie czy po skończonym opakowaniu Bonadea powinnam robić przerwę, skoro miesiączka dopiero się skończyła?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie przyjmować leki wg wskazań lekarza prowadzącego.