Przerwane wędzidełko języka

witam .syn dzisiaj przerwał wędzidełko języka i leci trochę krew co z tym robić żeby się zagoił i nie doszło do zakażenia i czy może jeść.

Aleksander Ropielewski

Proszę obserwować język i zachować dobrą higienę jamy ustnej. W razie bólu lub gorączki proszę dać synowi paracetamol (jeżeli nie ma przeciwwskazań do jego przyjmowania). Dziecko może jeść normalnie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski