Przerwanie błony dziewiczej

Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat przerwania takiej właśnie błony, perforowanej, czyli z paskiem dzielącym wejście do pochwy na dwie części. Czy bardzo boli jej przerwanie? Czy zostaje przebita przez środek, czy może członek wchodzi w jeden z tych przedsionków? Czy ten "sznureczek" zostaje jakos pozniej tylko, że przecięty na dwie części i konieczna jest ingerencja ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak naprawdę zależy to jak wygląda błona dziewicza. Sądzę że podczas stosunku nie będzie problemu ale dla pewności proponuje udać się do ginekologa.