Przerwanie błony dziewiczej dwa dni przed miesiączką

Witam serdecznie, pragnę zapytać czy przerwanie błony dziewiczej w dzien, dwa dni przed oczekiwana miesiaczka moze doprowadzic do zakazen? Swieza rana po rozdzwiewiczeniu i krew mentruacyjna? Czy przy odpowiedniej higienie moge byc spokojna ze nic sie nie stanie? I jakie spermicydy w formie zeli sa dostepne w polskich aptekach?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Odpowiednia higiena i brak ryzykownych zachowań seksualnych z pewnością jest pomocna w zapobieganiu zakażenia w takiej sytuacji. Proponuję zastosować np.Floragyn Ovuli.