Przerwanie błony dziewiczej palcem i krwawienie

Witam Mam takie nie typowe pytanie . W styczniu chlopak na mus włożył mi rękę w majtki i bardzo mocno tam dotykał aż przebił błonę dziewiczą , mialam krew na majtkach nic nie powiedziałam do tej pory rodzicą bo się boję . I moje pytanie brzmi czy jak tak mocno mnie tam dotykał że kilka dni mnie bolało czy w przyszłości przez to mogę mieć problem z zajściem w ciąze czy to nie ma żadnego wpływu . ? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana sytuacja zdecydowanie nie będzie miała wpływu na zajście w ciążę. Nie ma powodów do niepokoju.