Przerwanie błony dziewiczej tamponem a badanie ginekologiczne

Jestem dziewicą ale prawdopodobnie przerwałam błonę przypadkiem za pomocą tamponu. czy mogę być w takim razie badana normalnie przez ginekologa? Wziernikiem itd.? Chciałabym, żeby lekarz zrobił mi cytologię. Czy to możliwe?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli błona została przerwana nie będzie najmniejszego problemu z wykonaniem badania. Często również kobiety mają elastyczne błony dziewicze dzięki czemu można bez problemu wykonać badanie.
Pozdrawiam