Przerwanie HTZ a rak piersi

Jestem 15 lat po rozległej operacji ginekologicznej. Kilka lat byłam na HTZ, ale z powodu raka piersi zostałam zmuszona do przerwania tej terapii. Uderzenia gorąca, wary, zlewne poty wróciły ze zdwojoną siłą( praktycznie raz na godzinę), a do tego mam podejrzenia, że obrzęki nóg, rąk i ciała są tez tego objawem, ponieważ wystąpiły w czasie, gdy przerwałam terapię. Proszę zatem o odpowiedż i pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczna będzie także wizyta u endokrynologa.