Przerwanie kuracji globulkami Macmiror500 z powodu plamień

Jestem w trakcie kuracji globulkami Macmiror500. W ulotce jest napisane, że kurację trzeba skończyć przed miesiączką. Zostały mi 2 globulki - na dziś i na jutro. Okres mam dostać w poniedziałek. Jednak już dziś zaczęło się plamienie, takie jak zwykle mam 2-3 dni przed okresem. Pytanie: muszę przerwać kurację? czy wziąć te dwie ostatnie globulki mimo plamienia? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli plamienie nie jest silne może Pani dokończyń przyjmowanie globuklek.
Pozdrawiam