Przerwanie leczenia kanałowego zęba

Witam. Miałam zaczęte leczenie kanałowe dolnej 6 i zostało niedokończone ze względu na mój poród i powikłań po porodzie przez co nie mogłam udać się do dentysty w czasie połogu kiedy miałam darmowe leczenie a teraz mnie na nie nie stać. Czasami pod wieczór czuje tego zeba i obawiam się żeby nic się nie stało. Czy jak pójdę do normalnego stomatologa to jest szansa żeby mi go wyrwał?

Leczenie endodontyczne w Pani przypadku będzie pewnie bardzo kosztowne o ile w ogóle opłacalne , do Pani należy decyzja o leczeniu lub usuwaniu , większość lekarzy powinna potrafić go usunąć a "nienormalni" lekarze zazwyczaj niepraktykują :)