Przerwanie leczenia kanałowego zęba u 26-letniej osoby

Witam mam pytanie czy po pierwszej wizycie u stomatologa i stwierdzeniu że ząb musi być leczony kanałowo można przerwać leczenie kanałowe na 2 miesiące gdyż muszę wyjechać zagranicę, jak na razie to na pierwszej wizycie ten ząb był hmm zatruty....

Witam
Teoretycznie można, aczkolwiek środek do zatrucia zakłada się maksymalnie na dwa tygodnie. Taki ząb w każdej chwili może zacząć boleć, może też ulec uszkodzeniu. Lepiej mimo wszystko postarać się skorzystać z jeszcze jednej wizyty u stomatologa przed wyjazdem.

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

nie można
proszę znaleźć lekarza który zrobi całe leczenie na jednej wizycie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk