Przerwanie stosowania Vibin Mini a ryzyko ciąży

Wybrałam pigułki Vibin mini 2 opakowania, przy trzecim opakowaniu wzięłam jeszcze 6tabetek i odstawiłam, poniewaz pojawiły sie u mnie stany depresyjne przed kilkoma tygodniami i stwierdziłam,że dość. Mam pytanie czy po odstawieniu tj w piatek już nie brałam pigułki a w niedziele miał miejsce niezabezpieczony stosunek czy jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Zgodnie z zaleceniami producenta leku zajścia w ciąże mie można wykluczyć.
Rozumiem, że przyjęła Pani 2 pełne 28-tabletkowe opakowania i 6 tabletek z 3 opakowania. W tym wypadku istnieje prawdopodobieństwo owulacji.