Przerwanie terapii System Sequi

Stosowałam przez ponad rok HTZ - plastry SYSTEM Sequi, lekarz ( internista) pomyłkowo przepisał mi SYSTEM CONTI - nie wiem, czy mogę zastosować, czy lepiej przerwać terapię ( dzisiaj powinnam przykleić plaster, zanim dostanę się do ginekologa minie co najmniej tydzień) Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Różnią się powyższe preparaty tym że system conti ma stałe dawki leków a sequi ma leki sekwencyjne. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, aby przepisał odpowiedni lek, można także udać się do nocnej/świątecznej pomocy medycznej. Po za tym proponuję spróbować poprosić w aptece o prawidłowy lek i umówić się na doniesienie odpowiedniej recepty.