Przerwy w biciu serca a prawidłowy wynik EKG

Witam. Strasznie mnie meczy moje bicie sreca bylam 2 razy na ekg metoda holtera nic nie wykazalo lekarz powiedzial ze jestem zdrowa wyniki z krwi ok jedynie poziom zelaza i crp lekko podwyzszone. Lecze sie na tarczyce ale wynikitez mam ok. Jak leze to wszystko jest w przadku a jak ide na miasto czy gdziekolwiek to wtedy czuje ta przerwe w biciu sercu ,mam wrazenie ze zaraz umre ze zawal,boje sie po prostu,ostatnio troche schudlam boje sie ze mam jakis nowotwor ciagle wymyslam sobie choroby,pomoz

Jeśli wyniki badań są dobre i lekarz wykluczył somatyczne (chorobowe) podłoże zaburzeń- oznacza to emocjonalne (nerwicowe) pochodzenie objawów. Należy się zgłosić do psychologa i podjąć psychoterapię.