Przerywany stosunek a podejrzenie ciąży

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 20 grudnia. Odbyłam stostunek przerywany 30 grudnia. Wykonałam test płytkowy (24 oraz 30 stycznia) oba negatywne. 6 lutego wykonałam badanie krwi na obecność beta HCG które wynosiło 0,12. Zażywałam luteinę od 16 lutego do 23 lutego minął tydzień a miesiączki nadal brak. Dlaczego nie dostałam miesiączki.? Możliwa jest ciąża.?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu. Proponuję konsultację w poradni ginekologicznej.