Przerzut nisko zróznicowanego, dypresyjnego raka gruczołowego o typie śluzowokomórkowym

Napisze wyniki z węzła chłonnego spod pachy mojej kochanej mamy,60 lat,nieustannego szukania przez specjalistów z całej Polski wreszcie są wyniki dokładniejsze niż pierwsze,pozwole sobie je zacytować"Przerzut nisko zróznicowanego,dypresyjnego raka gruczołowego o typie śluzowokomórkowym. Ocena punktu wyjścia(przewód pokarmowy?sutek?)po odczynach IHC w badaniu zwykłym Węzeł chłonny z przerzutami raka gruczołowegoCechy morfologiczne i profil IHC/HC[CK7( ),CK20(-),CK19( ), CDX-2(-) TTF-1(-),ER(-),H

Jakie jest pytanie? Wynik mówi przecież wyraźnie o obecności choroby nowotworowej rozsianej (przerzuty w weźle chłonnym) bez wiadomego punktu wyjścia i pacjentka wymaga pilnie konsultacji w najbliższym Centrum Onkologii!!! zż