Przerzut w jednym węźle z przekraczaniem torebki węzła

Proszę o interpretację wyników: Zdiagnozowano u mnie raka zrazikowego wieloogniskowego inwazyjnego sutka NHG2(3+2+1:1mitoza/10HPF)pT2 i przerzut w jednym węźle z przekraczaniem torebki węzła (pN1/SN). Wynik immunohistochemiczny:75 obecność ER w ponad% jader komórek nowotworowych, obecność PR 10-75%,HER-2/neu(4B5), odczyn negatywny w komórkach raka naciekającego(Score=1+), ekspresja antygenuproliferacyjnego Ki67 w 5% jąder komórkowych. Jakie sąw związku z tym rokowania na leczenie i przeżycie?

Witam ,temat rodzaju leczenia i rokowania proszę omawiać z lekarzem prowadzącym!!! Ja mam za malo danych , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie!!! z.żurawski