Przerzuty do mózgu a rokowanie

moja mama ma raka z przezutami do mozgu wiem ze nie da sie tego wyleczyc :( mama jest po drugiej chemii i bardzo zle sie czuje ma 5go stycznia isc na trzecia chemie boje sie ze nie przezyje tej chemii :( prosze mi odpowiedziec jak to wszystko bedzie wygladalo dalszy los mojej mamy z przezutem do mozgu jak dlugo po tym przezucie zyje czlowiek z chemia i bez chemii a moze jest jakies inne platne leczenie tej okropnej choroby ? prosze o odpowiedz jest wazna dla mnie bardzo dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jaki nowotwór ma Pani mama. Nie ma takiej możliwości, by bez podstawowych informacji odpowiedzieć szczegółowo na Pani pytania. Sugeruję, by zadała je Pani lekarzowi, który prowadzi leczenie Pani mamy. Bez wątpienia kompetentnie odpowie na Pani pytania.