Przerzuty nowotworowe do kości i wątroby po mastektomii

mam 30 lat.w2009przeszłam mastektomię,w2012pojawiły się wznowy i przerzuty do kości(rozsiane).wstyczniu miałam naświetlaną wznowę po wcześniejszym usunięciu guza a po diagnozie przerzutów do kości dostałam TAXOL(6kursów,niedawno skończyłam 4kurs).jestem obecnie na morfinie(bóle są okropne-jestem osobą aktywną zawodowo).kilka dni temu dowiedziałam się że mam przerzut do wątroby.pytanie:jakie leczenie powinno być zastosowane i jakie są rokowania tzn jak długo można żyć ztakim zaawansowaniemChoroby

My-prawdziwi onkolodzy z doświadczeniem nie odpowiadamy na pytania typu: "jak długo pożyję?" - BO TO NIGDY NIE WIADOMO !!!!! Proponuję zaproponować szczerą rozmowę z lekarzem prowadzącym. Ja mam za mało danych , pozdrawiam , zż