Przerzuty po operacji raka odbytnicy

Mąż jest po opercji raka odbytnicy ( 29.04.2013) T3N1MO , chemia nie była podana. W m-cu sierpniu tego roku ( 21.08.2013) miał pierwszą tomografię i wynik był prawidłowy. Kolejne badanie USG jamy brzusznej wykazało co najmniej 7 drobnych ognisk meta o śr. do 22 mm . Czy to mogą być tak szybko przerzuty?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Choroba jest zaawansowana dlatego nie można wykluczyć że opisane w USG zmiany to przerzuty. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.