Przeskakiwanie po każdym zgięciu kolana u 30-latki po artroskopii

1,5 roku temu miałam robioną artroskopię kolana (shaving przerośniętej maziówki, lavage stawu) bo przy każdym zgięciu kolana i rozprostowaniu było słychać jak mi pyka przeskakuje teraz znów mam to samo nie mogę zgiąć nogi bo za kazdym razem mi pykta a nie jest to przyjemne odczucie. Chciałam się zapytać od czego to może być czy znów będę musiała mieć zabieg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem faktu, że uprzednio usunięty fałd błony maziowej odrósł. Być może konieczne będzie powtórne wykonanie zabiegu artroskopii. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę skonsultować się ze specjalistą ortopedą.