Przeskakiwanie w kolanie 2 lata po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich

Witam, Około 2 lata temu miałem rekonstrukcję wiązadeł krzyżowych przednich. Po rehabilitacji wróciłem do gry w piłkę. Po jakimś czasie coś mi zaczęło przeskakiwać w kolanie ale od razu wracało na swoje miejsce. Z czasem działo się to coraz częściej. Ostatnio też mi przeskoczyło ale nie wróciło na swoje miejsce. Co zrobić i co to może być? Dodam że po operacji gram w ortezie. O tym, że muszę się udać do ortopedy wiem.

Takie objawy najczęściej daje uszkodzona łąkotka lub ciało wolne w stawie. Koniecznie trzeba skonsultować to z ortopedą, najlepiej po wykonaniu rezonansu magnetycznego.