Przeskakiwanie w obrębie stawu biodrowego a możliwe dolegliwości

Mam problem z dwoma biodrami, ale bardziej z prawym. Problem polega na tym gdy wykonuję ćwiczenia unosząc prawą nogę to w czasie jej opadania czuję bardzo mocne przeskakiwanie w stawie biodrowym, jest to nawet słyszalne dla ludzi stojących obok mnie. Gram dużo w piłkę nożną, przesiadywałem dużo czasu na siedząco przed komputerem, dodam, że trudno mi jest usiąść po turecku ponieważ, ból jest nie do zniesienia. Czy jest to groźne schorzenie? Myślę, że nie przeszkodzi to mi w graniu w piłkę.Pozdraw

Aleksander Ropielewski

Objawy wskazują na konflikt w stawie biodrowym. Być może wystarczy odpowiednia rehabilitacja. Odgłos przeskakiwania powodowany jest mobilizacją struktur stawowych. Sugeruję wykonanie zdjęcia RTG stawu biodrowego A-P oraz w odwiedzeniu (kontrolny RTG drugiego stawu również).