Przeskakiwanie w szczęce

witam. od ok miesiąca strasznie przeskakuje mi szczęka, rano czasami nie mogę otworzyć buzi bo strasznie boli dopóki "nie strzeli" . Czasami strzela mocniej czasami mniej. Nie wiem od czego to zależy. Ale pojawił się do tego ból ucha i głowy i to mnie niepokoi. Nie wiem co mam z tym zrobić, czy to coś poważnego ? Gdzie się z tym udać ?

Proszę udać się do gabinetu stomatologicznego, do lekarza dentysty zajmującego się leczeniem zaburzeń stawów skroniowo - żuchwowych. Konieczna dokładna diagnostyka, na podstawie której będzie można wdrożyć właściwe leczenie.