Przeskakujące biodra i kolana a jeżdżenie na nartach

Witam. Mam 19 lat, od wielu lat mialam problem z przeskakującymi biodrami i kolanami, jak ćwiczyłam na wf, nie mogłam wykonywac niektórych ćwiczeń. W zeszłą zime na nartach miałam mały uraz kolana i systematycznie boli mnie, przeskakuje, nie mogę go wyprostowac badz zgiac, bo mam odczucie jakby miala mi kosc wyskoczyc. Chce w tym miesiacu jechac na narty, czy powinnam? Staram sie reguralnie cwicyc, ale kosci biodrowe jak i kolana utrudniaja mi to. Czy brakuje mi czegos? Co to moze byc?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli nie zamierza Pani uprawiać sportu nadmiernie- nie powinno być problemu. Może Pani zakupić stabilizator na kolano, powinien pomóc. Warto też skonsultować się z ortopedą.