Przeskoki w kolanie po rekonstrukcji ACL

Witam. Jestem po rekonstrukcji ACL przód. w lewym kolanie. Minęło już dwa lata. Uprawiam sport, gram w piłkę nożną. Tylko czuję różnicę między zdrowym kolanem, a tym po rekonstrukcji. Na codzień pracuje w pozycji siedzącej i jak zginam kolano to czuć przeskok w nim. I wydaje mi się, że nie ma pełnego wyprostu w tym kolanie i mięsień mam mniejszy jak w zdrowej nodze. Co to może być?

Szanowny Panie,
Wszystko wskazuje na to, ze będzie Pan wymagał intensywnej rehabilitacji jednak, w pierwszej kolejności sugeruje konsultacje u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu