Przestrzeń podoponowa poszerzona w wyniku USG córki

witam, córka miała robione usg oto wynik: Układ komorowy nieprzemieszczony, nieznacznie asymetryczny - LKB > PKB. Przekrój 3-komorowy: PKB 5 mm LKB 6 mm (górna granica normy) III komora 4 mm Zaokrąglony róg czołowy LKB. Sploty naczyniówkowe symetryczne 12- 13 mm. Echostruktura tkanki mózgowej w granicach normy. Przestrzeń podoponowa poszerzona - po str. prawej 8 mm, lewej 7 mm, szczelina pośrodkowa 6 mm. proszę o interpertacje badania czy mamy sie martwić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania powinien być oceniony przez specjalistę neurologa. Proszę zatem udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty.