Przestrzeń podpajęczynówkowa wnika w obręb siodła, powodując ścieńczenie części gruczołowej przysadki

Wynik badania: MR głowa. Opis: Przestrzeń podpajęczynówkowa wnika w obręb siodła powodując ścieńczenie części gruczołowej przysadki i jej przemieszczenie do dna siodła. Wnioski: Obraz struktur mózgowia bez widocznych zmian ogniskowych. Częściowe puste siodło. Konflikty naczyniowo-nerwowe obu nerwów V oraz obu kompleksów nerwów VII-VIII. Proszę o komentarz.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie występujących objawów, określenia ewentualnych objawów występujących w badaniu bezpośrednim, a także zapoznanie się z wynikami badań hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.