Przesunięcie kręgów w wyniku wypadku samochodowego

Witam, 5 lat temu miałam wypadek samochodowy, miałam przesunięcie kręgów o 4mm. L5-S1 . Przez te 5 lat sporadycznie pojawiał się ból. Ostatnio jednak pojawil się dosyć agresywny ból. Obecnie poruszam się tylko i wyłącznie w gorsecie. Mam ograniczone ruchy, ból promieniuje mi do biodra i nogi, do największego palca u stopy. Mam potrzebę ciągłej zmiany pozycji, muszę spacerować, siedzieć i leżeć, co pół godziny zmiana. Czy mógłby mi Pan/Pani doktor powiedzieć czego mogę się spodziewać?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie Mr kregosłupa L-S. proszę koniecznie udac się dolekarza ortopedy lub neurologa. po badaniu bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postepwoanie.