Przesunięcie miesiączki u 45-latki

Witam mam zacząć brać regiwidon.Jenak bardzo zależy mi na przesunięciu miesiączki.Jeżeli zacznę go brać piątego dnia miesiączki a nie pierwszego i nie robiąc przerwy siedmiodniowej będę brała kolejne opakowanie czy przesunę miesiączkę i czy już przy kolejnym opakowaniu tabletki będą skuteczne?

Witam,
należy przyjąć tabletkę pierwszą w pierwszym dniu krwawienia,Jeżeli chce Pani przesunąć wystąpienie krwawienia z odstawienia należy nie robić przerwy i rozpocząc kolejne opakowanie. Odstawić wtedy, kiedy chce Pani krwawienie.