Przesunięcie owulacji a widoczność pęcherzyka ciążowego

Witam.OSt miesiaczke miałam 13 pażdziernik. cykle mialam 29 dniowe. beta hcg 10.11 wynosiła 45mIU.ml a dwa dni później 83,5( dobry przyrost) .Dzisiaj tj 19.11 mialam usg widać tylko pęcherzyk ciążowy. Czy mogła owulacja się przesunać i zarodek za 2 tyg bede mogła już ujrzec? Czy ten przyrost świadczy o tym że raczej będzie dobrze? Czy narazie nic z niego tak wczesnie nie można wywnioskować. Bardzo się martwie.Dobrze się czuje i czekam nawizyte ale chcialabym juz coswiedziec aby sie nie stresowac

Milena Lubowicz

W tej chwili wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie ma powodu do niepokoju. Proszę spokojnie oczekiwać na wizytę.
Pozdrawiam