Przesuszenie i pękanie skóry rąk

Mojemu narzeczonemu po pracy suszą sie i pękają dlonie... mimo dobrych kremów typu eutrogena poprawa jest niewielka... Od kilku dni bardzo mu sie suszą stopy szczególnie palce i ich okolice.. Pracuje on na kopalni... Mysleliśmy moze ze to grzybica.. Bardzo go to załamuje.. Jakieś rady?

Proszę udać się do dermatologa, lekarz obejrzy zmiany i przepisze odpowiednie leki do smarowania na skórę.

A na pękający naskórek mogę polecić maść, która przyspieszy jego gojenie DERNILAN.