Przesuszona cera i łuszczenie się skóry

Dzień dobry, moja cera jest przesuszona i łuszcząca się, skłonna do zaskórników i stanów zapalnych. W najbliższym czasie wybieram się nad polskie morze. Jak chronić swoją skórę przed słońcem? np. jakich kremów używać. Bardzo proszę o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej kremy do opalania z wysokim filtrem +30, +50. Proponuję także udać się do lekarza dermatologa lub na dermokonsultację odbywające się w aptekach.

Dzień dobry,

Najlepiej udać się na konsultację do specjalisty, który po analizie skóry dobierze Pani odpowiednią pielęgnację domową jak i gabinetową.
Jeśli planuje Pani ekspozycje na słońce, to koniecznie proszę pamiętać o kremie z filtrem, najlepiej 50 SPF.
W razie dodatkowych pytań- służę pomocą i zapraszam na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska