Przesuszona skóra między palcami

Dobry wieczór, mam problem z dłońmi otóż między palcami moja skóra jest przesuszona,nic jej nie pomaga.Nic nie dolega ale czuję dyskomfort. Byłam też chora na grypę i obecnie biorę Remoclav ,Co Pan/Pani radzi? Stosowanie kremów niestety nie pomaga, nie widzę poprawy..

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.