Przesuszona skóra na dłoniach

witam.Od dłuższego czasu mam duży problem z bardzo przesuszoną skórą na dłoniach szczególnie z zewnętrznej strony do tego robią się małe bolące pęknięcia najbardziej na prawej dłoni stosowałam już bardzo różne kremy i maści również od dermatologa zażywałam Wit.A i B lecz problem jest cały czas taki sam.Bardzo proszę o poradę ponieważ jest to dość uciążliwe.

Magdalena StusiĹska

Czy wykluczyła Pani reakcję na jakiś składnik w pani otoczeniu na który ręce mogą tak reagować (składniki płynów do dezynfekcji, rękawiczek, środków czystości)? Być może to właśnie tego typu nadwrażliwość jest przyczyną problemu.