Przesuszona skóra na powiekach i pod oczami

Witam , ostatnimi czasu pod oczami i na powiekach strasznie mi się przesusza skóra, próbowałam różnych specyfików, od maści z witaminą a, oraz świetlik po kremy nawilżające. Niestety nic z tych rzeczy nie przynosi rezultatów. Podejrzewam że to może być alergia bo teraz tyle kwitnie roślin. Ale moje pytanie brzmi czy lepiej iść do lekarza dermatologa czy od razu do alergologa. Musze iść napewno prywatnie , a nie chcę tracić pieniedzy na lekarza, który nie będzie mi w stanie pomóc.

Witam,
jezeli jest Pani ubezpieczona to moze Pani isc do lekarza POZ-myslę ,ze poradzi sobie z takim problemem.Ewentualnie lek dermatolog równiez na NFZ.
Jeżeli ma Pani zyczenie mozna isc prywatnie-sugeruje dermatologa.